Hakkımızda

Haziran 2009’da hizmet vermeye başlayan aile işletmemizin ilk günden beri en büyük hedefi; sizlere huzurlu bir ortamda sağlıklı ve lezzetli ürünler sunmaktır. Çeşitli yayın organlarında da çıkan olumlu haberlerimizle doğru yolda oluşumuzu sizlerin desteğiyle hep hissediyoruz. Örneğin; tamamen tarafsız bir değerlendirme yapan “Küçük Oteller” kitabı yazarı Mutlu Tönbekici’nin arkadaşı Tülin Kılıç’la tüm Türkiye’de habersiz yaptıkları ziyaretlerle yazdıkları; “ Türkiye’nin En İyi Kahvaltıları” kitapçığında yer almaktan hep mutluluk duyuyoruz. 

Biz soframıza hiçbir zaman sağlığa zararlı ya da sunî ürünler koymuyoruz. Mutfağımızda da evimizin mutfağı gibi sadece zeytinyağı ve tereyağı kullanılmaktadır. Kaliteden asla ödün vermemek baş ilkemizdir. 14 yıldır aynı titizlikle sizlerleyiz.
 

Yerimiz; Mudanya’dan Trilye’ye doğru 5 km gidildiğinde tam ortalarında kalan Kumyaka Köyü girişindedir. Kumyaka Milattan öncesinden beri Kralların ve Padişahların temiz havasıyla tercih ettikleri bir köy olmuştur. Şimdilerde “Marmara’daki küçük Ege” olarak anılan köyümüz, turunçgillerin, begonvillerin yetiştiği ılıman iklimiyle, koruduğu özel dokusuyla görülmesi gereken güzelliklerdendir. Bizim 700 yıllık Dede köklerimiz de burada olduğu için, güzel köyümüzü manzaramız olarak göstermekten mutluluk duyuyoruz. Her mevsim ayrı güzellikleri olan denizin hemen üzerinde, zeytin ağaçlarıyla çevrili mekanımızın, kışın da döküm sobalı ve şömineli ( ilave olarak klimalı) olmak üzere; aynı anda 100 kişi alabilen iki salonu da mevcuttur. 
Pazartesi günleri ve Dini Bayramların ilk günleri hariç; her zaman açığız, bekleriz:)